Про сайт | Jure
 EXMO affiliate program

Про сайт

femidaВітаємо на українському юридичному порталі “Jure”!

Цей сайт створено в першу чергу для студентів, що навчаються на юридичних спеціальностях, адже тут вони зможуть знайти необхідну для навчання інформацію: конспекти лекцій з юридичних та суміжних дисциплін, якісно виконані курсові та контрольні роботи, зразки юридичних документів, статті на юридичну тематику тощо.

Також сайт може бути цікавий практикуючим юристам, кадровикам, економістам, бухгалетрам, які зможуть тут знайти  матеріали, що допоможуть у їхній професійній діяльності. Інші люди, професійна діяльність яких не пов’язана з правом, також знайдуть тут багато корисного та зможуть підвищити рівень своєї правової культури.

Взагалі, сайт функціонує з 2011 року, але зараз він виходить на якісно новий рівень. Вже повністю змінено дизайн сайту та принцип його роботи, відтепер сайт буде значно частіше оновлюватися та наповнюватися корисною інформацією!

Ви можете допомогти зробити цей сайт кращим:

  •  Залишайте відгуки, зауваження та пропозиції щодо сайту та розміщеної на ньому інформації;
  •  Якщо маєте якісні конспекти лекцій з юридичних дисциплін, цікаві юридичні статті чи інші матеріали, надсилайте їх нам і вони обов’язково з’являться на сайті;
  •  Електронні гаманці WebMoney для фінансової допомоги: U191525134285, Z245073282238.

З будь-яких питань можна звернутися через форму зворотнього зв’язку.